YÜZBAŞIOĞLU PATLAYICI MADDELER LTD.ŞTİ

 şirketi olarak  patlayıcı maddeler ve av malzemeleri sektöründe kuruluşu 1950’li yıllara dayanan bir şirkettir. 250 tonluk depo kapasitesiyle Kayseri ilinde faaliyet gösteren şirketimiz 60 yılı aşkın süre aralıksız olarak sektöre hizmet vermiş ve yılların verdiği deneyim ve birikimlerle müşterilerimize en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmakta, güncel gelişmeler ve teknoloji karşısında her zaman kendini yenileyerek teknik ve tecrübeli kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Türkiye’nin her yerinde taş ocakları, maden ocakları, kömür ocakları, hidro elektrik santralleri,baraj inşaatları ,yol yapım inşaatları ve diğer işlerde patlayıcı madde ihtiyaçlarının temini konusunda eksiksiz hizmet vermektedir.
2015 yılından itibaren vermiş olduğu hizmetlerin yanına komple delme-patlatma hizmeti vermeye başlayan şirketimiz kısa bir zaman içerisinde maden sahalarından,rüzgar enerji santrallerine ve konut projelerine kadar bir çok projeyi başarıyla tamamlamış olarak  sektörün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiş olup hedef gerek yurt içi gerek yurt dışı projelerde lider kuruluş olmaktır.

Bize Ulaşın

Yüzbaşıoğlu Patlayıcı İletişim Bilgileri

Kayseri

Örnekevler Mah.
Kocasinan Bulvarı 100/B
Kayseri / Türkiye

(0352) 232 20 30

Fabrika

Örnekevler Mah.
Kocasinan Bulvarı 100/B
Kayseri / Türkiye

(352) 232 20 30

    İletişim Formu